Vrátenie tovaru

Objednávku môžete vrátiť do 14 dní od dátumu obdržania objednaného tovaru bez udania dôvodu. Platba Vám bude vrátená. Náklady na spätnú dopravu hradíte Vy. 

Reklamáciu za vrátený, poškodený, či tovar na výmenu si uplatníte vypísaním reklamačného protokolu. Ten je vždy priložený v balíku s faktúrou. V prípade straty ho nájdete po prihlasení sa na svoj účet v sekcii ZOBRAZIŤ HISTÓRIU OBJEDNÁVOK. Po zobrazení konkrétnej objednávky, ktorú chcete reklamovať sa Vám dole napravo ponúkne v červenom štvorčeku POSLAŤ NA REKLAMÁCIU. Následne sa Vám otvorí formulár na reklamáciu produktu. V prípade komplikácii, kontaktujte natalia@petratoth.sk a zašleme Vám reklamačný formulár e-mailom.

Tovar neposielajte na dobierku, balík vráti prepravca späť odosielateľovi.

Všetok tovar je vrátený v rovnakom stave, v akom ste ho dostali. To znamená, že by tovar nemal byť poškodený, znečistený, kompletný a v pôvodnom balení s dokladom o kúpe - faktúrou a reklamačným protokolom. V prípade vyplnenia formuláru online, stačí pribaliť faktúru.

Keď dostaneme do nášho skladu vašu vrátenú zásielku, pošleme vám emailom oznámenie o vrátení, v ktorom potvrdíme prijatie balíka.
Peniaze Vám v priebehu 30 dní vrátime na Váš bankový účet od doručenia. O priebehu reklamačného konania budete informovaní.

 

Vrátený tovar, Reklamovaný tovar, prípadne tovar ktorý chcete vymeniť a bol zakúpený na www.petratoth.sk nám zašlite poštou alebo kuriérskou službou na nasledovnú adresu:

Petra Toth, s.r.o.
Belá 90
943 53 Belá