Zlaté prstene

by Petra Toth

  • Zlaté prstene
  • 100.00€


Dostupnosť: Skladom          Kód produktu: 38-PRS-GD-MLV
Veľkosť:    Srdce: veľkost 6,5, priemer 1,69
Tulipán: veľkosť 7, priemer 1,73
Perunov kvet: veľkosť 6, priemer 1,65
Trojlístok: velkosť 7,5, priemer 1,77

Set šperkov Petra Toth je zložený zo štyroch prsteňov, prstene sú z pozlátenej mosadze. Veľkosti prsteňov sú dané a nie je možné ich meniť. Prstene sú navrhnuté ako jednotný set, ktorý sa nosí naraz, rôzne rozložený po prstoch. V cene šperku je krabička s logom Petra Toth.


Kolekciu Mileva sme obohatili o sériu minimalistických šperkov, stvorených pre horúce letné dni. Doplnenie kolekcie je charakteristické menšími symbolmi vsadených do jemných retiazok, všetky šperky sú tvorené tradičnými slovenskými motívmi, ktoré sa vzájomne dopĺňajú.


Šperky plné emócii , symbolov lásky a rodinného šťastia. Kolekcia inšpirovaná slovenskou ľudovou výšivkou, ktorá je pretvorená do lesku modernej doby. Je pomenovaná po Petrinej dcére. Mileva je meno staroslovanského pôvodu a znamená milovaná-milujúca. Spojenie starého s novým, v ktorom ide o súlad generácií a zachovanie rodinných hodnôt. Posolstvo odovzdania nielen tradícií, ale aj spleti životných skúseností, ktoré symbolizuje tradičná ľudová výšivka. Perúnov kvet ochraňuje a pomáha udržiavať úplnosť rodiny a špirála zrodu života symbolizuje putovanie duše.

Potrebujete pomôcť? Kontaktujte nás