Kabelka Mileva

by Petra Toth

  • Kabelka Mileva
  • 535.00€


Dostupnosť: Skladom          Kód produktu: 35-KAB-CC-MLV
Veľkosť:    Šírka: 27 cm
Výška: 36 cm
Hĺbka: 6,5 cm
Odopínateľné ramienko: max. dĺžka 117 cm
Kolekciu Mileva sme obohatili o exkluzívny módny doplnok - rýdzo slovenskú kabelku Petra Toth. Predná strana kabelky je bohato vyšívaná čatajským vzorom, v srdci ktorého sa nachádza zrkadielko. Vnútro kabelky je uzatvárateľné na zips a ukrýva v sebe aj vnútorné vrecko na kľúče či iné drobnosti. Kabelku možno držať v rukách alebo nosiť cez rameno vďaka odopínateľnému remienku.

Kabelka Petra Toth je ručne vyrábaná na Slovensku. Je vyrobená z hovädzej kože a jej nosnosť sú 2 kilogramy. Súčasťou kabelky je odopínateľný prívesok v podobe tradičnej drevenej bábky.

Kabelka je súčasťou kolekcie Mileva. Kolekcia je inšpirovaná slovenskou ľudovou výšivkou, ktorá je pretvorená do lesku modernej doby. Je pomenovaná po Petrinej dcére. Mileva je meno staroslovanského pôvodu a znamená milovaná-milujúca.  Spojenie starého s novým, v ktorom ide o súlad generácií a zachovanie rodinných hodnôt. Posolstvo odovzdania nielen tradícií, ale aj spleti životných skúseností, ktoré symbolizuje tradičná ľudová výšivka.


Potrebujete pomôcť? Kontaktujte nás