Najčastejšie otázky

Sú šperky zdravotne nezávadné?


Všetky šperky ateliéru Petra Toth, sú vyrobené modernými technikami a jedinečnými technológiami z tých najkvalitnejších, certifikovaných, zdraviu neškodlivých materiálov od renomovaných dodávateľov a predchádzajú skúškou kvality. 


Z čoho sú vyrobené?


Kovy, ktoré sú použité na výrobu šperkov Petra Toth sú zdravotne nezávadné bez obsahu niklu a sú antialergické. Šperky Petra Toth sú vyrobené z mosadze, alebo z oceľe pokované striebornou a zlatou farbou a jej odtieňami.  Celá škála farieb použitá na zafarebnie šperkov je rovnako zdravotne nezávadná.


Aké kamene sú použité na šperkoch? 


Na šperky Petra Toth sú použité len prírodné a liečivé kamene, ktoré neprešli dofarbovaním, alebo inými neprirodzenými úpravami.


Aký krištáľ je použitý v šperkoch? 


Ateliér používa vysokokvalitný certifikovaný český krištáľ, ktorý je rovnocenným konkurentom Swarovského kryštálu. Jedinečný briliantový výbrus a farebná stálosť zaručuje dokonalé svetelné odlesky krištálikov.


Ako zaobchádzať so šperkami? 


Nenoste šperky, keď spíte. Vyhýbajte sa športovým činnostiam počas ich nosenia. Šperky skladujte v priestoroch bez agresívnych chemikálií. Najlepšie v šperkovniciach alebo v samostatných krabičkách na to určených – vystlaných mäkkou látkou