Darčekový balíček BLUE & FUCHSIA

by Petra Toth

  • Darčekový balíček BLUE & FUCHSIA
  • 520.00€


Dostupnosť: Skladom          Kód produktu: 133-DAR-FB-MLV

Zostavili sme pre Vás darčekový balíček pre skutočne výnimočnú udalosť. Darčekový balíček BLUE & FUCHSIA obsahuje jedinečné šperky z kolekcie Mileva, ktoré sa farebne a tematicky dopĺňajú. Je zabalený v luxusnej darčekovej krabičke s mašľou a obsahuje: 


1. Modré srdcia 

Kolekciu Mileva sme doplnili limitovanú edíciu farebných šperkov. Modré náušnice srdcia sú vyrobené z poródiovanej mosadze v kombinácii s modrým krištáľom.


2. Strieborné náhrdelníky

Set šperkov Petra Toth je zložený zo štyroch náhrdelníkov, náhrdelníky sú z poródiovanej mosadze. 


3. Fuchsiové srdcia 

Kolekciu Mileva sme doplnili limitovanú edíciu farebných šperkov. Fuchsiové náušnice srdcia sú vyrobené z pozlátenej mosadze v kombinácii s fuchsiovým krištáľom. 


4. Prstene - Ružové zlato 

Set šperkov Petra Toth je zložený zo štyroch prsteňov, prstene sú z mosadze pozlátené ružovým zlatom.Veľkosti prsteňov sú dané a nie je možné ich meniť. Prstene sú navrhnuté ako jednotný set, ktorý sa nosí naraz, rôzne rozložený po prstoch. 


5. Vodolepky Mileva 

Vodolepky na nechty z kolekcie Mileva môžete aplikovať obojstranne, na jeden strane je červeno-čierny vzor a na druhej bielo-čierny vzor. Na jednom hárku je 40 ks vodolepiek rôznych veľkostí. Vodolepky sú spolu s návodom na aplikáciu zabalené do obálky s ornamentom.


Darčekový balíček BLUE&FUCHSIA: 

MODRÉ SRDCIA - 180 € 

STRIEBORNÉ NÁHRDELNÍKY - 150 € 

FUCHSIOVÉ SRDCIA - 180 € 

PRSTENE - RUŽOVÉ ZLATO - 100 € 

VODOLEPKY MILEVA - 5€  Spolu celkovo: 615 € 

Predajná cena vrámci balíčka BLUE & FUCHSIA = 520€ 


Potrebujete pomôcť? Kontaktujte nás