Darčekový balíček WHITE CRYSTAL

by Petra Toth

  • Darčekový balíček WHITE CRYSTAL
  • 280.00€


Dostupnosť: Skladom          Kód produktu: 72-DAR-SW-MLW

Pripravili sme si pre Vás darčekový balíček WHITE CRYSTAL, za zvýhodnenú cenu. Je zabalený v luxusnej krabičke s mašľou a obsahuje:


1. biely krištáľ - náhrdelníky 

Set šperkov Petra Toth je zložený zo štyroch náhrdelníkov, náhrdelníky sú z poródiovanej mosadze v kombinácii s bielym krištáľom. 


Kolekciu Mileva sme obohatili o sériu minimalistických šperkov, stvorených pre horúce letné dni. Doplnenie kolekcie je charakteristické menšími symbolmi vsadených do jemných retiazok, všetky šperky sú tvorené tradičnými slovenskými motívmi, ktoré sa vzájomne dopĺňajú.


2. biely krištáľ - set 

Set šperkov Petra Toth je zložený z náramku a náušníc, šperky sú z poródiovanej mosadze v kombinácii s bielym krištáľom.


3. parfém Mileva Rose Gold 

V kolekcii Mileva sme pre vás s odborníkmi vytvorili limitovanú sériu parfémov Petra Toth. Parfémy sú rýdzo slovenské a výhradne ručne vyrábané. Priťahujú pozornosť s vášnivou intenzitou, ktorá vás okúzli a nepustí. 


Milovaná Rose Gold prináša výnimočnú sviežosť a nevinnosť, v ktorej dominujú nežné tóny ruží, orgovánu, konvaliniek, či levandule.


Ingredients: Alcohol denat, Parfum(fragrance), Aqua, Benzyl Salicylate, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Linalool, Citronellol, Geraniol, Buthylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamaldehyde, Coumarin, Farnesol 


Darčekový balíček WHITE CRYSTAL: 


KRIŠTÁĽ NÁHRDELNÍKY - 150 Eur 

KRIŠTÁĽ SET - 150 Eur 

PARFÉM MILEVA ROSE GOLD - 50 Eur 


Spolu celkovo: 350 Eur + 15 Eur (balenie) = 365 Eur 

Predajná cena vrámci balíčka WHITE CRYSTAL = 280 Eur

Potrebujete pomôcť? Kontaktujte nás