Darčekový balíček RED CRYSTAL

by Petra Toth

  • Darčekový balíček RED CRYSTAL
  • 240.00€


Dostupnosť: Skladom          Kód produktu: 71-DAR-RR-MLV
Pripravili sme si pre Vás darčekový balíček RED CRYSTAL, za zvýhodnenú cenu. Je zabalený v luxusnej krabičke s mašľou a obsahuje:

1. červený krištáľ - prstene 
Set šperkov Petra Toth je zložený zo štyroch prsteňov, prstene sú z mosadze pozlátené ružovým zlatom v kombinácii s červeným krištáľom. Veľkosti prsteňov sú dané a nie je možné ich meniť. Prstene sú navrhnuté ako jednotný set, ktorý sa nosí naraz, rôzne rozložený po prstoch. V cene šperku je krabička s logom Petra Toth.

2. červený krištáľ set - náramok a náušnice 
Set šperkov Petra Toth je zložený z náramku a náušníc, šperky sú z mosadze pozlátené ružovým zlatom v kombinácii s červeným krištáľom. V cene šperku je krabička s logom Petra Toth.

Kolekciu Mileva sme obohatili o sériu minimalistických šperkov, stvorených pre horúce letné dni. Doplnenie kolekcie je charakteristické menšími symbolmi vsadených do jemných retiazok, všetky šperky sú tvorené tradičnými slovenskými motívmi, ktoré sa vzájomne dopĺňajú.

3. parfém Mileva Light Ruby 
V kolekcii Mileva sme pre vás s odborníkmi vytvorili limitovanú sériu parfémov Petra Toth. Parfémy sú rýdzo slovenské a výhradne ručne vyrábané. Priťahujú pozornosť s vášnivou intenzitou, ktorá vás okúzli a nepustí. 

Vo vášnivej a neskutočne vzrušujúcej Light Ruby prevládajú tóny jazmínu, vanilky, cédru v rafinovanej kombinácii s ihličím, zázvoru a koňaku, ktoré doslova odrážajú slovenský temperament.

Ingredients: Alcohol denat, Parfum(fragrance), Aqua, Linalool, Benzyl Salicylate, Coumarin, Benzyl Benzoate, Hydroxycitronellal, Eugenol, Geraniol, Citronellol, Citral, Amyl Cinnamal, Evernia Prunastri

Darčekový balíček RED CRYSTAL: 
ČERVENÝ KRIŠTÁĽ PRSTENE - 100 Eur
ČERVENÝ KRIŠTÁĽ SET - 150 Eur
PARFÉM MILEVA LIGHT RUBY - 50 Eur

Spolu celkovo: 300 Eur + 15 Eur (balenie) = 315 Eur
Predajná cena vrámci balíčka RED CRYSTAL = 240 Eur 

Potrebujete pomôcť? Kontaktujte nás