Červený krištáľ - retiazky

by Petra Toth

  • Červený krištáľ - retiazky
  • 140.00€


Dostupnosť: Skladom          Kód produktu: 55-SET-RR-MLV
Veľkosť:    Retiazka na telo: obvod okolo krku 54cm, predlžovacia retiazka 4cm
dĺžka retiazky od stredného prívesku po spodný 25cm
obvod okolo brucha 80cm, predlžovacia retiazka 4cm
Retiazka na nohu: obvod okolo nohy 22cm,predlžovacia retiazka 4cm

Set šperkov Petra Toth je zložený z retiazky na nohu a retiazky na telo, retiazky sú z mosadze pozlátené ružovým zlatom v kombinácii s červeným krištáľom. V cene šperku je krabička s logom Petra Toth.


Kolekciu Mileva sme obohatili o sériu minimalistických šperkov, stvorených pre horúce letné dni. Doplnenie kolekcie je charakteristické menšími symbolmi vsadených do jemných retiazok, všetky šperky sú tvorené tradičnými slovenskými motívmi, ktoré sa vzájomne dopĺňajú.


Šperky plné emócii , symbolov lásky a rodinného šťastia. Kolekcia inšpirovaná slovenskou ľudovou výšivkou, ktorá je pretvorená do lesku modernej doby. Je pomenovaná po Petrinej dcére. Mileva je meno staroslovanského pôvodu a znamená milovaná-milujúca. Spojenie starého s novým, v ktorom ide o súlad generácií a zachovanie rodinných hodnôt. Posolstvo odovzdania nielen tradícií, ale aj spleti životných skúseností, ktoré symbolizuje tradičná ľudová výšivka. Perúnov kvet ochraňuje a pomáha udržiavať úplnosť rodiny a špirála zrodu života symbolizuje putovanie duše.

Potrebujete pomôcť? Kontaktujte nás