Krištáľ - kombinovaný set

by Petra Toth

  • Krištáľ - kombinovaný set
  • 160.00€


Dostupnosť: Skladom          Kód produktu: 51-SET-SW-MLV
Veľkosť:    Obvod náramku 14cm, predlžovacia retiazka 4cm, dĺžka retiazky po prst 8cm
Dĺžka väčšej naušnice 3cm, prívesok 8cm
Dĺžka menšej naušnice 1cm

Set šperkov Petra Toth je zložený z náramku cez prst a náušníc, šperky sú z poródiovanej mosadze v kombinácii s bielym krištáľom. V cene šperku je krabička s logom Petra Toth.


Kolekciu Mileva sme obohatili o sériu minimalistických šperkov, stvorených pre horúce letné dni. Doplnenie kolekcie je charakteristické menšími symbolmi vsadených do jemných retiazok, všetky šperky sú tvorené tradičnými slovenskými motívmi, ktoré sa vzájomne dopĺňajú.


Šperky plné emócii , symbolov lásky a rodinného šťastia. Kolekcia inšpirovaná slovenskou ľudovou výšivkou, ktorá je pretvorená do lesku modernej doby. Je pomenovaná po Petrinej dcére. Mileva je meno staroslovanského pôvodu a znamená milovaná-milujúca. Spojenie starého s novým, v ktorom ide o súlad generácií a zachovanie rodinných hodnôt. Posolstvo odovzdania nielen tradícií, ale aj spleti životných skúseností, ktoré symbolizuje tradičná ľudová výšivka. Perúnov kvet ochraňuje a pomáha udržiavať úplnosť rodiny a špirála zrodu života symbolizuje putovanie duše.

Potrebujete pomôcť? Kontaktujte nás